قطعا دوشنبه 23 دی ماه سال 1398 تاریخی به یاد ماندنی در تقویم نمایندگان بیمه ایران استان تهران ثبت و نگهداری خواهد شد .
گرد هم آیی و مجمع عمومی سالانه انجمن صنفی نمایندگان شرکت سهامی بیمه ایران استان تهران با حضور پر شور نمایندگان و مدیران و اعضای هیئت مدیره محترم شرکت سهامی بیمه ایران برگزار شد .
این مجمع که به همت هیئت مدیره و اعضای محترم انجمن صنفی نمایندگان بیمه ایران استان تهران در سالن همایش ها و اجتماعات هتل قلب تهران تشکیل گردید از ساعت 10 صبح شروع و تا ساعت 19 ادامه داشت .
دستورات مورد بحث جلسه شامل انتخابات اعضای علی البدل هیئت مدیره و بازرسان انجمن و همچنین نشست هم اندیشی شورای شعب استان تهران و اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی بود .
در ابتدا ریاست محترم انجمن صنفی نمایندگان بیمه ایران استان تهران ؛؛ جناب اقای جهانگیر ؛؛ضمن عرض خیر مقدم به همکاران و تسلیت به مردم شریف ایران اسلامی و به منظور احترام به بازماندگان حادثه تلخ هواپیمای خطوط هواپیمایی اوکراین از همکاران خواستند تا با ذکر فاتحه مرحمی بر آلام عزیزان و بازماندگان باشند .
در ادامه ایشان توضیحاتی در خصوص اقدامات انجام شده انجمن در طول یک سال و نیم گذشته و برنامه هایی که در آینده در دستور کار قرار داده شده است ؛ ارائه نمودند واز مدیران محترم شرکت سهامی بیمه ایران خواستند تا همچون گذشته حمایت و همکاری خود را با اعضاء هیئت مدیره انجمن صنفی استان تهران که بعنوان بیشترین تعداد نماینده در کل کشور که عضو این انجمن نیز ،، میباشند ؛؛بیشتر و منسجم تر فرمایند ؛؛ و
در این ارتباط خواهان انسجام بیشتر و مشارکت فعالتر شوراهای منتخب شعب استان تهران را نیز خواستار گردیدند.
در ادامه جلسه ؛؛ و در راستای ارائه گزارش عملکرد به اعضا محترم و مدیران محترم شرکت سهامی بیمه ایران جناب آقای دکتر نوری اعتماد دبیر محترم انجمن صنفی ضمن خوش آمد گویی به عزیزان مواردی را از عملکرد و پیگیری ها و جلسات انجمن با مدیریت های محترم و اعضای محترم هیئت مدیره شرکت سهامی بیمه ایران بیان نموده و مواردی که در حال پیگیری و اقدام میباشد را به اطلاع همکاران محترم رساندند .
همچنین خزانه دار محترم انجمن در خصوص ارائه گزارش عملکرد و صورتهای مالی انجمن به اعضا اقدام و سپس بازرسان محترم گزارش هایی از فعالیتها و صورت های مالی انجمن وعملکرد هئیت مدیره انجمن؛؛ ارائه نمودند که کلیه موارد به تایید اعضاء محترم مجمع رسید . پس از آن ؛؛جناب آقای دکتر رباطی مدیر عامل محترم شرکت بورس و سرمایه گذاری شرکت سهامی بیمه ایران در خصوص عملکرد ها و برنامه های آتی شرکت بورس بیمه ایران به ارائه گزارش پرداخته و نوید ایجاد حساب کاربری خرید و فروش سهام ، مشاوره بورسی به اعضای انجمن و خانواده های آنها ، ایجاد حساب اعتباری جهت نمایندگان بیمه ایران استان تهران و همچنین برگزاری کلاس های آموزشی برای اعضای انجمن در راستای ایجاد و کسب درآمد درزمینه بورس را برای نمایندگان تببین نمودند .
همچنین جناب آقای دکتر رباطی در ادامه جلسه ضمن تشکر از هیئت مدیره انجمن صنفی در پیگیری و فراهم نمودن فضای تعامل فی مابین ، این نوید را به نمایندگان محترم دادند که با تدابیر اندیشیده شده از جانب انجمن صنفی استان تهران و شرکت بورس بیمه ایران ، منبعد نمایندگان محترم بتوانند از معرفی بیمه گذارانی که در بورس سهامی مبادله میکنند به شرکت بورس بیمه ایران از مزایای کارمزد و حق العمل مربوطه بهره مند گردند .
در ادامه برنامه جناب آقای دکتر مبرقعی عضو محترم هیئت مدیره شرکت سهامی بیمه ایران با خوش آمد گویی به همکاران نماینده ، سلام مدیرعامل محترم جناب آقای دکتر رضایی را به همکاران ابلاغ نموده و مراتب خشنودی خود را از دیدن همکاران و نمایندگان محترم که با این سطح از اتحاد و همبستگی که مایه مباهات شرکت سهامی بیمه ایران میباشد را به فال نیک گرفتند و به همکاران از این باب تبریک گفتند .
ایشان در ابتدای سخنانشان با تلخ و جانکاه خواندن شهادت سردار رشید اسلام شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همچنین حادثه غم بار هواپیمایی اکراین به خانواده های محترم بازماندگان عرض تسلیت نموده و برای عزیزان آرزوی سلامتی و صبر نمودند .
همچنین در ادامه ضمن تشکر از همکاران نماینده بیمه ایران و اعلام اینکه شما به تنهایی پنجاه و دو درصد پرتفو شرکت سهامی بیمه ایران را در کل کشور تامین می نمایید به اهمیت حفظ و حراست از موقعیت شغلی نمایندگان تاکید و اعلام نمودند که شخص مقام محترم مدیر عامل و اعضای محترم هیئت مدیره همواره دغدغه و نگرانی ای جهت حفظ و حراست شغل نمایندگان داشته و در این راستا از هیچ اقدامی دریغ نخواهد نمود .
در ادامه ایشان با آروزی سلامتی برای کلیه عزیزان و همکاران محترم مواردی را جهت پیگیری و ارائه خدمات شایان تر به مدیران محترم شرکت یادآوری نمودند .
در راستای تکریم و تشکر از 20 سال خدمات شایسته و بی بدیل جناب آقای دکتر نوری اعتماد و آیه شریفه «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» از طرف انجمن صنفی استان تهران و به نمایندگی از کلیه نمایندگان استان با حضور اعضای محترم هیئت مدیره و مدیران شرکت و اعضای هیئت مدیره انجمن از ایشان تقدیر و از اقدامات و پیگیری ها و خدمات بی دریغ ایشان در طول بیست سال گذشته تشکر و قدردانی انجام شد .
همچنین در ادامه و در راستای وظایف و اختیارات هیئت مدیره انجمن صنفی نمایندگان بیمه ایران استان تهران و دستور جلسه که برگزاری انتخابات اعضای علی البدل و بازرسان انجمن صنفی میباشد کاندیداهای محترم ضمن معرفی و ثبت نام در این امر مهم مشارکت و اسامی افراد منتخب به شرح زیر تقدیم همکاران محترم میگردد .
اسامی بازرسان : پژمان طاری با 251 رای ، نجمه سادات عمادی با 191 رای و مسعود عاشوری با 129 رای منتخبین بازرسان انجمن میباشند ، ضمنا آقای هادی فلاح تفتی با 98 رای بازرس علی البدل انجمن انتخاب شدند .
اسامی اعضای علی البدل : مجتبی شریفی با 167 رای و آقای قاسمی 115 رای به عنوان اعضای علی البدل هیئت مدیره انتخاب شدند .
در پایان مراسم و پس از برگزاری مجمع نشست فصلی هم اندیشی شورای شعب استان تهران که با حضور اعضای هیئت مدیره شوراهای شعب استان تهران برگزار گردید ، ضمن تبادل نظر و بحث پیرامون موضوعات مبتلابه صنف نمایندگان بیمه ایران مقرر شد تا در راستای تسهیل امور و تخصصی شدن هریک از شاخه های مورد نیاز انجمن و همکاران محترم به منظور تشکیل و عضویت در هریک از کارگروه ها و کمیته ها اقدام به عضو گیری در کمیته ها و همکاری با انجمن نمایند .
ضمنا مصوب شد تا این هم اندیشی به صورت فصلی و به منظور جمع بندی امور نمایندگان با نظارت انجمن صنفی فی مابین شعب استان برگزار گردد .
در انتها ؛؛ ضمن سپاس مجدد از حضور جناب آقای مبرقعی ( عضو محترم هیئت مدیره شرکت ) و جناب آقای آریان پور ( معاونت حقوقی شرکت ) و جناب آقای حقیقی پناه ( مدیر کل هماهنگی استانها) جناب آقای روحی( مدیر کل اموررتمایندگان ) و جناب آقای امیری( مدیر کل استان تهران ) و همچنین حضور پرشور کلیه همکاران محترم شبکه نمایندگی استان تهران و اعضاء محترم شوراهای شعب که در این زمینه همکاریهای لازم را با انجمن صنفی استان تهران بعمل آوردند.؛؛برای شما عزیزان و خانواده محترمتان از خداوند منان طلب سلامت و سعادت می نماییم.
هئیت مدیره انجمن صنفي نمايندگان بيمه ايران استان تهران

واتساپ
ارسال از طریق واتساپ