سیل استان خوزستان

در تاریخ1398/1/31 آقایان رامین جهانگیر و جهانشاه محرابیان اعضا کمیته بحران به مناطق سیل زده خوزستان عزیمت نمودند تا با هماهنگی با اعضا هئیت مدیره انجمن استان خوزستان نسبت به بازدید از مناطق سیل زده و نیاز سنجی اقدام نمایند.

در تاریخ 1398/1/31 با همراهی جناب آقای پور مهدوی و جناب آقای فهیمی زاده و جناب حاج آقا داغری از شهرهای حمیدیه ، سوسنگرد و بستان و روستاهای بنده و چند روستا دیگر بازدید به عمل آمد و با اهالی روستاهای سیل زده هماهنگی های لازم برای لوازم مورد نیاز به عمل آمد و مقرر گردید که موارد مورد نیاز با توجه به اعتبار سنجی انجمن استان تهران در اختیار هیئت مدیره انجمن خوزستان قرار گیرد این بازدید ها تا ساعت 1/30 دقیقه شب ادامه داشت .

در روز 1398/2/1 همزمان با میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی ( عج) به اتفاق اعضای هئیت مدیره استان خوزستان به شهر شادگان عزیمت گردید و از روستاهای این شهر بازدید به عمل آمد در روستاهای مورد بازدید با دهیاران روستا بحث و تبادل نظر به عمل آمد و لیست اقلام ضروری و مورد نیاز از این عزیزان اخذ گردید و نماینده انجمن استان خوزستان جناب آقای شعبانی از نمایندگان شهر شادگان مامور گردید تا لوازم و موارد مورد نیاز  را با هماهنگی انجمن خوزستان در اختیار هموطنان سیل زده روستاهای این شهرستان قرار دهند و از سایر مناطق نیز بازدید به عمل آورند و نتیجه را به سمع و نظر انجمن استان برسانند .

در ادامه بازدید از مناطق سیل زده خوزستان به شهرهای آبادان و رامهرمز عزیمت گردید و در شهرستان رامهرمز با کارکنان هلال احمر این شهرستان نشستی برگزار گردید و از یکی از مکان های اسقرار سیل زدگان بازدید به عمل آمد که مقرر گردید کمک های مورد نیاز این عزیزان توسط انجمن استان خوزستان در اختیار این عزیزان در حد و توان قرار گیرد . گروه اعزامی راس ساعت 2 شب به شهر اهواز بازگشتند.

در روز سوم بازدید کمیته بحران باتفاق اعضای هئیت مدیره انجمن خوزستان دیداری با آقای کرمی مدیر کل محترم بیمه ایران استان خوزستان داشتند که مقرر گردید انجمن استان در کنار مدیریت استان کمک های لازم و ضروری را در حد و توان در اختیار هموطنان سیل زده استان خوزستان قرار بدهند و همچنین کمک های نقدی همکاران نماینده استان خوزستان در اختیار انجمن صنفی استان خوزستان قرار گیرد .

در ادامه بازدید ها جلسه ای با اعضا هئیت مدیره انجمن خوزستان و اعضا کمیته بحران در محل انجمن صنفی استان خوزستان برگزار گردید که مقرر گردید با هماهنگی انجمن استان تهران و کمیته بحران در ارتباط با نیازهای استان در حد و توان انجمن ها بررسی به عمل بیاید و همکاری لازم در این زمینه صورت پذیرد.

جا دارد از اعضا محترم هئیت مدیره انجمن استان خوزستان بویژه جناب آقای داغری ،پور مهدوی و فهیمی زاده، شعبانی  که در چند روزبازدید همکاران کمیته بحران نهایت همکاری و تلاش را داشتند تقدیر و تشکر نمود خداوند به این عزیزان توفیق بدهد .

همچنین جا دارد از آقای کریم سواعدی از بیمه گذاران ارزشمند شرکت سهامی بیمه ایران استان خوزستان بخاطر همراهی در کلیه بازدیدها و در اختیار قراردادن ساختمان انبار دپوی کمک های ارسالی به استان خوزستان کمال تشکر و قدر دانی را داشته باشیم .

لازم بذکر است که کمیته بحران همچنین هماهنگی های لازم را با انجمن استان گلستان ، لرستان ، سیستان و بلوچستان را داشته و نیاز سنجی های این دو استان سیلزده را نیز دریافت نموده است که باهماهنگی با این انجمن ها کمک های لازم برای این عزیزان نیز ارسال گردیده و خواهد گردید.