حضور انجمن صنفی نمایندگان بیمه ایران استان تهران در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه)

شرایط اقتصادی کشور در سال های گذشته به گونه ای بوده که لزوم برقراری ارتباط مستقیم و بدون واسطه و افزایش دانش مالی در بین مدیران، تصمیم سازان و فعالان اقتصادی کشور و همین طور آحاد جامه به خوبی احساس می شود.

ایجاد تلاطم های اقتصادی، تحریم های ظالمانه و وقوع منازعات بین المللی باعث شده لزوم ارتقا جایگاه صنعت مالی کشور بیش از گذشته موردنظر قرارگیرد.

از این رو گردهمایی سالانه اهالی بازار، دست اند کاران ، مدیران و علاقه مندان این حوزه در قالب نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) به یک رسم دیرین و نام آشنا تبدیل شده است.

به حول و قوه الهی نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) به عنوان بزرگترین رويداد مالی منطقه خاورمیانه و یکی از مهمترین اجتماعات فعالان اقتصادی کشور به ایستگاه پانزدهم خود رسیده است.

حضور منطقی سه ضلع اثرگذار بازارهای مالی شامل بازار پول، بازار بیمه و بازار سرمایه در کنار هم توانسته نمایشگاهی غنی و پر محتوا در ادوار گذشته آن بوجود آورد و زمینه های توسعه همکاری برای تامین مالی پروژه ها، افزایش دانش و بینش سرمایه گذاری فعالان اقتصادی را به ارمغان آورد.

در این راستا انجمن صنفی نمایندگان بیمه ایران استان تهران بر خود لازم دید تا در این جمع حضور بیش از پیش داشته باشد لذا در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی انجمن نمایندگان بیمه ایران استان تهران در سالن 35 منتظر قدوم مبارک شما عزیزان است .

متن دعوتنامه نمایشگاه

بدینوسیله از حضرت عالی دعوت می شود جهت بازدید از نمایشگاه صنعت مالی ( بانک، بورس و بیمه ) که با رویکرد افزایش تعامل فعالان این حوزه  طراحی شده است ،حضور به هم رسانید.

مکان : نمایشگاه های بین المللی تهران سالن ۳۵ غرفه 9

زمان : شانزدهم الی نوزدهم خردادماه

گامهای با صفایتان را چشم انتظاریم.

هئيت مدیره انجمن صنفی نمایندگان بیمه ایران استان تهران